Skryté příběhy

ledových měst

Díky digitální mobilní hře Skryté příběhy chodíte na výlety v terénu a poznáváte nová zajímavá místa. Navíc cestujete v čase, což učiní každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím. Hra je určena především dětem od 6 do 13 let, ale pobaví i dospělé.

SoutěžJak hra funguje?

Soutěž a trasy

Projdi jakoukoliv z tras Skrytých příběhů v lokalitách Praha, Brno, Plzeň, z Karviné můžete do Ostravy, nebo České Budějovice a můžeš vyhrát odměnu.

JAK SI STÁHNOUT APLIKACI A ZAPOJIT SE DO SOUTĚŽE NAJDEŠ V INFORMAČNÍM LETÁKU ⤵️

Každý měsíc přibývají nové a nové trasy po celém území České republiky a tak v blízké budoucnosti hra poskytne dostatek zábavy, ať jste odkudkoliv. Jednotlivé trasy jsou dlouhé od jedné do dvou a půl hodin, aby bylo možné kromě mise hry stihnout návštěvu blízkého zámku, koupaliště nebo oběd u babičky.

Více než 240 jednotlivých výletních tras se nachází po celé České republice. Na každé z nich je několik zastavení, kde se zaposloucháte do příběhu vyprávěného historickou postavou, která je spojena s daným místem a právě řeší nějaký úkol. Na jednotlivých zastaveních pomáháte této postavě a za to sbíráte body. Čím víc bodů máte, tím víc obsahu hry se vám otevírá.

Jak hra funguje?

Stačí si zdarma stáhnout aplikaci Skryté příběhy, která je dostupná pro systémy Google play a iOS. Pak si vybrat místo, kam se chcete podívat. Do mobilu si nahrajete trasu i s offline mapou, audio nahrávkou příběhu a herními instrukcemi. Na každé trase se zaposloucháte do příběhu vyprávěného historickou postavou, sledujete mapu a na jednotlivých zastaveních plníte úkoly. Pokud označíte správnou odpověď, získáváte body. Na konci trasy si můžete udělat selfie s postavou, která Vás příběhem provází.

Stáhněte si aplikaci!

Android – Google Play

iOS – App Store