Praha

Okuste krásy matky měst ve středu Evropy.

Jedno z nejkrásnějších měst světa, srdce Evropy. Hlavní město České republiky. Historické centrum Prahy se spletí malebných uliček, náměstí a památek všech architektonických slohů, které si jen dokážete představit. To vše má svou neopakovatelnou atmosféru, kterou by měl zažít naprosto každý.

Kontaktní osoba

Informace k jízdnému MHD Praha

Děti do 15 let mají jízdné v Praze zadarmo po změně tarifů v PID, je ovšem nutné při případné kontrole prokázat věk dítěte. K tomu postačí jakákoliv kartička, na které je foto, datum narození a jméno dítěte. Může se jednat o občanský průkaz, pas, „tramvajenku“ z vašeho integrovaného dopravního systému či průkazka potvrzená pionýrskou skupinou. Vzor kartičky naleznete níže.

Partneři a záštity

Zájmové body

Síň slávy českého hokeje

Zažijte vzácnou expozici úspěchů naší reprezentace, historicky nejúspěšnějších klubů, zjistěte vše o členech Síně slávy a prohlédněte si první hokejovou výzbroj. Užijte si desítky minut zábavy na jediných trenažérech svého druhu na světě. Testovat hokejové dovednosti, sílu střely, schopnost komentovat v přímém přenosu, pískat jako hlavní rozhodčí, usednout v hokejové šatně a nejen to Vám umožní naše moderní interaktivní zařízení. Nebo si jen dejte kafe a nechte své ratolesti, ať se baví na zmenšeném hřišti.

Českomoravská, 190 00 Praha 9

20% sleva na všechny druhy vstupného

Muzeum Tortury

Podrobné informace o cenách vstupného ze kterého bude odečtena sleva i informace o otevírací době naleznete na webových stránkách instituce.

Celetná 11, Praha 1

50% sleva na základní, snížené a rodinné vstupné

Madame Tussauds Prague

Veškeré informace o vstupném ze kterého bude odečtena sleva ve výši 50% naleznete na webových stránkách instituce. Dále tam naleznete i informace o otevírací době.

Celetná 6, Praha 1

50% sleva na základní, snížené a rodinné vstupné

Vycházky se strašidlem za strašidly

Hodinové vycházky se strašidelným průvodcem a živými strašidly po cestě. Další informace v sekci Další program.

50,-/osoba

Muzeum pražských pověstí a strašidel

Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či dětské výpravy.

Mostecká 18, Praha 1

Děti do 6 let - zdarma, děti a studenti - 30 Kč, rodina (Max. 2 děti + 2 dospělí) - 100 Kč, dospělí 70 Kč

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Praha je zlatá, tajemná a stověžatá a to vše i díky alchymistům, kteří k ní patří zcela neodmyslitelně. Pozlacena jejich kamenem mudrců vyrobeném v jedné ze sta věží snad ve věži Mihulka, snad v Kelleyho věži v domě U osla v kolébce v tajemné laboratoři. Otevřeno 9.00 - 20.00. V každou celou hodinu mohou přijít rezervované skupiny. Je nutné se předem objednat na e-mail pokladnicimp@gmail.com nebo na telefonu 725 952 652. Taktéž je možné přijít každou půl hodinu bez rezervace, ale s rizikem toho, že bude naplněna kapacita a bude nutné vyčkat.

Jánský vršek 8, 118 00 Malá Strana

50 Kč/osoba

Království železnic

V ceně vstupného neomezené využití RC modelů aut, velké autodráhy, virtuální reality, dílny Merkur a dalších. Hlavní atrakcí jsou však stále velká modelová kolejiště.

Stroupežnického 23, 150 00 Praha 5-Smíchov

Dítě ve skupině - 135,-

Muzeum historických nočníků a toalet

Muzeum historických nočníků a toalet představuje sbírku historických nočníků a toalet z různých částí světa, která je největší svého druhu na světě. Je nutné se předem objednat na e-mailu: reditel@muzeumnocniku.cz.

V Potočkách 1020/6, 143 00 Praha 12-Modřany

Děti do 6 let - zdarma, 6-15 let - 60,-, 15 - 65 let - 100,-, pedagogický doprovod zdarma

Národní zemědělské muzeum

Nechte si vyprávět příběh našeho zemědělství, příběh o všem mezi zemí a talířem. Do Národního zemědělského muzea v Praze na Letné zveme především děti, protože ty se u nás rozhodně nudit nebudou. V expozicích pro ně máme připraveno mnoho interaktivních prvků a aktivit, od kvízů nebo herních simulátorů až po šlapací traktůrky. Najdete u nás sbírku traktorů, seznámíte se s historií zemědělství i úlohou vody v krajině a představíme vám myslivost i rybářství. Nahlédnete také do kuchyně našich prababiček i do nejmodernějšího gastrostudia. Otevřeno od 9 do 17 hodin.

Kostelní 1300/44, 170 00 Praha 7-Letná

Děti do 18 let vstup zdarma

Národní pedagogické muzeum

Ke vstupu může předem nahlášená skupina využít zcela zdarma doprovodný vzdělávací program k výstavě Škola a válka, Branná výchova v české škole. Je nutné se předem objednat na e-mailu houserova@npmk.cz. Rovněž budou moci děti zdarma využít pracovní sešit ke stálé expozici.

Valdštejnská 161/20, 118 00 Malá Strana

30,-Kč/osoba

Selfie Market

Připrav se na skvělé zážitky a neskutečnou jízdu ve více než 25 místech výstavy. V Selfie Marketu máš jedinečnou příležitost cestovat kolem celého světa i napříč vesmírem. Selfie Market se nachází v Centru Černý most

Chlumecká 765/6, Praha 9, Černý most

50% sleva na všechny druhy vstupného

Illusion Art Muzeum

Muzeum iluzivního umění a trick-artu v Praze (IAM Prague) je první muzeum svého druhu v České republice. Nachází se přímo naproti věhlasnému orloji na Staroměstském náměstí, takže si ho můžete nerušeně prohlédnout z oken muzea.

Staroměstské nám. 480/24, 110 00 Staré Město

50% sleva na všechny druhy vstupného

Trabant muzeum

Expozice v Praze je věnována automobilům Trabant, jejich předchůdcům a socialistické každodennosti. V muzeu naleznete více jak 4 874 kusů exponátů, 386 Trabantů a 156 dalších aut. Pro děti je připraven závodní dráha, funkční model vláčku a trenažér. Otevírací doba: 9.00 - 17. 00

Plzeňská 215b, 150 00 Praha 5 - Motol

Vstupné pro děti zdarma v doprovodu dospělé osoby

Stará čistírna odpadních vod

Historická stavba s unikátním podzemím vybízí k neobvyklým volnočasovým aktivitám. Vstupte do industriálu a poznejte původní účel národní kulturní památky.

Papírenská 199/6, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Sleva 40% pro jednotlivce, 20% sleva pro dětské skupiny s počtem nad 10 osob

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Praha je zlatá, tajemná a stověžatá a to vše i díky alchymistům, kteří k ní patří zcela neodmyslitelně. Pozlacena jejich kamenem mudrců vyrobeném v jedné ze sta věží snad ve věži Mihulka, snad v Kelleyho věži v domě U osla v kolébce v tajemné laboratoři.

Jánský vršek 8, 118 00 Malá Strana

V jednání

Národní památník hrdinů heydrichiády

Národní památník hrdinů heydrichiády a místo smíření při katedrálním chrámu sv. Cyrila a Metoděje Pravoslavné církve v českých zemích a na Slovensku založili v roce 1995 manželé Jaroslav a Eva Šuvarští. V nově zbudované prostoru bezprostředně před kryptou kostela vzniklo muzeum a pietní místo odkazující na boj sedmi československých parašutistů s německou přesilou, který proběhl dne 18. 6. 1942.

Resslova 9a, 120 00 Nové Město

Zdarma

Muzeum Karla Zemana

Pro skupiny dětí je nutná rezervace předem, a to na email info@muzeumkarlazemana.cz.

Saská 3, 118 00 Praha 1

"Dětské skupiny (od 10 osob) 50 Kč na osobu, na každých započatých 10 dětí jeden pedagogický doprovod zdarma. Děti za 50 Kč v doprovodu minimálně jednoho platícího dospělého (250 Kč) nebo seniora nad 65 let (160 Kč). "

Muzeum Karlova mostu

Chcete se dozvědět více o středověké stavbě Karlova mostu? Zarážejí Vás mnohdy protichůdné informace o proběhlé opravě? Jste milovníkem historie? Navštivte Muzeum Karlova mostu a vstupte do světa našich předků.

Křižovnické nám. 3, 110 00 Staré Město

V jednání

Pražské Benátky

Jedinečné panorama Prahy si nejlépe vychutnáte z hladiny Vltavy. Rezervace jsou v současné době pozastaveny.

Křižovnické nám. 3, 110 00 Staré Město

170 Kč/osoba po předchozí rezervaci

Národní filmové muzeum

Muzeum přibližuje fascinující svět filmu a nabízí zážitek pro děti i dospělé. Během návštěvy objevíte, jak film funguje, a poznáte jeho historii zábavnou a interaktivní formou. Originální exponáty propojují dějiny se současnými technologiemi, takže si na své přijdou všechny generace. Pro předem objednané skupiny výjimečně otevřeno i v dopoledních hodinách (9:00 - 19:00) Pro ostatní v běžné otevírací době 13:00 - 19:00. Pozor: Organizované skupiny prosíme o předchozí objednávku na tel.: +420 723 219 582, +420 603 195 889 nebo emailem muzeum@nafilm.org.

Jungmannova 748/30, 110 00 Nové Město

Skupina: 120 Kč/osoba + jeden doprovod zdarma, Rodina (2+2): 480 Kč

Mořský svět

Mořský svět vznikl před sedmnácti roky, v roce 2002. Velký zájem návštěvníků o expozici nás přesvědčil, že má smysl rozšiřovat počty chovaných druhů a budovat nové nádrže. Teprve postupně, s přibývajícími znalostmi a zkušenostmi, realizovali stavbu větších nádrží. V současné době má největší nádrž, kterou obývají žraloci, objem 100 000 litrů.

Výstaviště 67, 170 00 Praha 7-Bubeneč

90 ,-Kč na osobu ve skupině od 10 a více osob

Pražský hrad – Okruh B

"Starý královský palác Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěch Bazilka sv. Jiří Zlatá ulička"

Areál Pražského hradu

děti zdarma, dospělý doprovod (max. 2 osoby na 1 dítě) poloviční vstupné, tzn. 125 Kč

Galerie Rohlík

V průběhu roku pořádány tematické výstavy, které jsou provázány s televizním vysíláním. Otevřeno denně od 10:00 do 18:00 hodin, ve dnech státních svátků zavřeno.

Na Klaudiánce, 147 00 Praha 4

Zdarma

Muzeum Lega

Velké nostalgické muzeum s více než 2500 modely z lega, retro stavebnicemi a dětským koutkem.

Národní 362/31, 110 00 Staré Město

Děti 50,-Kč, Dospělé 190,- Kč

Muzeum Kampa

Museum Kampa se nachází v areálu Sovových mlýnů na Malé Straně v centru Prahy. Uchovává uměleckou sbírku Jana a Medy Mládkových, kteří během svého pobytu v exilu, v druhé polovině 20. století, aktivně podporovali tehdejší československé nonkonformní umělce. Sbírka obsahuje největší kolekci děl jednoho ze zakladatelů moderního abstraktního malířství Františka Kupky a díla dalších významných umělců 20. století z tzv. východního bloku.

U Sovových mlýnů 2, 118 00 Malá Strana

Běžné ceny pro školy

Poštovní muzeum

Nová výstava - připraven edukační list.

Nové mlýny 2, 110 00, Praha 1

Děti do 15 let zdarma

Jindřišská věž

Jindřišská věž je původní zvonice kostela svatého Jindřicha a svaté Kunhuty, nacházející se v prostoru mezi Jindřišskou ulicí a jihozápadním cípem Senovážného náměstí v Praze na Novém Městě. Dosahuje výšky 65,7 metrů a je tak nejvyšší volně stojící zvonicí v Praze.

Jindřišská věž, Jindřišská 2122/33, 110 00 Nové Město

Dospělí 160 kč, studenti/senioři 90 Kč, Děti 60 Kč

Muzeum miniatur

Otevřeno každý den 10.00 - 17.00

Strahovské nádvoří 11, Praha 1

Děti a studenti 20 Kč, dospělí 30 Kč

Muzeum československých legií

Muzeum československých legií ve své stále expozici veřejnosti zpřístupňuje unikátní sbírkové předměty a jednotlivé osudy spojené s naším prvním odbojem v zahraničí a historii vzniku samostatného Československa. Muzeum bude během akce otevřeno i v sobotu a neděli od 10:00 do 18:00.

Sokolská 486/33, 120 00 Praha 2 — Nové Město (vstup z ulice Ječná)

Zdarma

Národní galerie Praha

Na daný víkend připadá výročí založení Společnosti vlasteneckých přátel umění (předchůdkyně dnešní Národní galerie Praha), na oba dny je připraven speciální program zdarma – komentované prohlídky, krátké komentáře, workshopy apod. Kompletní nabídka doprovodných programů je k nalezení níže u doprovodných programů.

Staroměstské nám. 1, 110 15 Stare Město

Zdarma

Síň slávy českého fotbalu

"Více než sto let čekal český fotbal na prostor, kde by se mohl pochlubit svými úspěchy a připomenout historii a vývoj nejrozšířenějšího sportu u nás. Otevřeno jen v pátek."

Diskařská 4, Praha 6

Zdarma

Loreta

Pražská Loreta či krátce Loreta je loretánská kaple a přeneseně i celý soubor barokních staveb na východní straně Loretánského náměstí v Praze na Hradčanech.

Loretánské nám. 7, 118 00 Praha 1 Hradčany

70,-Kč

Botanická zahrada hl. m. Prahy

Botanická zahrada hl. m. Prahy je botanická zahrada v Praze-Troji. Její nejznámější částí je skleník Fata Morgana, ale k zahradě patří také venkovní expozice Trojská 800/196, 171 00 Praha-Troja včetně vinice sv. Kláry s kapličkou.

Trojská 800/196, 171 00 Praha-Troja

Organizovaným dětským skupinám vstup do skleníku Fata Morgana za 1 Kč. Vstup do venkovních expozic je v daném termínu zdarma

Botanická zahrada UK

Botanická zahrada Univerzity Karlovy je nejstarší kontinuálně fungující zahrada v ČR a jedna ze tří významných botanických zahrad v Praze. Byla založena Josefem Bohumírem Mikanem roku 1775 na Smíchově.

Na Slupi 433/16, 128 00 Nové Město

Zdarma

Neviditelná výstava

Neviditelná výstava přináší jedinečný interaktivní koncept expozice. Pohybovat se budete ve speciálních zatemněných místnostech, kde se i vy na chvíli stanete nevidomým. Osvětlená část výstavy obsahuje celou řadu zajímavých exponátů.

Karlovo nám. 1/23, 120 00 Nové Město

Nutná předchozí rezervace na telefonním čísle: +420 777 787 064 nebo na e-mailu: info@neviditelna.cz na 4. 2. lze dělat rezervace od 12:00 do 19:00 a o víkendu 5. a 6. už od 10:00 do 19:00. Vstupné 150,-Kč/osoba.

Galerie Tančící dům

Tančící dům, jinak také Ginger and Fred, oficiálním jménem původně Nationale Nederlanden Building, dokončený roku 1996, stojí v Praze na pravém břehu Vltavy na rohu Rašínova nábřeží a Jiráskova náměstí.

Jiráskovo nám. 1981/6, 120 00 Nové Město

Sleva 50% ze vstupného v uvedené dny. Školní skupiny mají po 50 % slevě vstupné za 50 Kč/osobu při minimálním počtu 10 osob.

Muzeum fantastických iluzí

Nejzábavnější muzeum v Praze! Fascinující svět optických klamů, více než 150 interaktivních zábavných exponátů, to vše si můžete užít v největším muzeu trikových iluzí v Praze. A věřte, že perfektní zábavu si tu užije opravdu každý bez rozdílu věku.

Vodičkova 31, 110 00 Nové Město

10% sleva u všech cen vstupného. Návštěva skupin od 10 osob jen po předchozí rezervaci na tel: 731 176 659 nebo info@muzeumfantastickychiluzi.cz

Staroměstská a Malostranská mostecká věž

Staroměstská mostecká věž je považována za jednu z nejkrásnějších gotických staveb v Evropě. Nachází se v Praze 1 na Starém Městě na Křižovnickém náměstí při pravobřežním vstupu na Karlův most na královské cestě. Jedná se o gotickou věž postavenou společně s mostem Petrem Parléřem. Malostranské mostecké věže jsou dvě stylově odlišné nestejně vysoké pražské věže, propojené branou, tvořící vstup z Karlova mostu na Malou Stranu na královské cestě na počátku Mostecké ulice.

Karlův most, 110 00 Praha 1

Kombo vstup za 50,- Kč / osoba, tj. celkové vstupné do obou věží pro vstup v tentýž den.

Národní kulturní památka Vyšehrad – Cihelná brána (kasematy, Gorlice)

OBJEDNÁVKY UZAVŘENY! Cihelná brána byla postavena v empírovém stylu v roce 1841 v souvislosti se stavbou nové táborské silnice přes Vyšehrad. Stalo se tak z iniciativy pražského místodržícího Karla Chotka. Brána je tvořena průjezdem a dvěma průchody pro pěší, které jsou po stranách doplněny prostory strážnice.

V Pevnosti 46/1, 128 00 Praha 2-Vyšehrad

Je nutné se předem objednat na e-mailu info@ledovamesta.cz . Vstup je v každou celou hodinu, poslední v 17.00. Cena: 25,- Kč/žák, 45,- Kč/dospělý

Národní kulturní památka Vyšehrad – Gotický sklep

Gotický sklep je torzem jedné ze čtyř palácových staveb, postavených v rámci královského okrsku za vlády Karla IV. v druhé polovině 14. století.Prostor sloužil pravděpodobně k uskladnění zásob, zatímco v dnes již nedochovaném prvním patře se nejspíše nacházel hodovní sál s arkýřovou kaplí. Stavby královského okrsku byly vypleněny a rozbořeny husitskými oddíly v roce 1420. Jejich ruiny byly odstraněny při výstavbě barokní pevnosti.

Vyšehradské sady, 128 00 Praha 2-Vyšehrad

Vstup je v každou celou hodinu, poslední v 17.00. Cena: 20,- Kč/žák, 35,- Kč/dospělý

Strahovská knihovna

Strahovská knihovna je knihovnou Královské kanonie premonstrátů na Strahově. Historická část knihovny ve svém fondu obsahuje přes 200 000 svazků, z toho přes 3000 rukopisů a 1500 prvotisků, uložených ve zvláštním depozitáři.

Strahovské nádvoří 132/1, 118 00 Praha 1-Hradčany

20,-Kč

Strahovská obrazárná

Jedna z nejvýznamnějších středoevropských sbírek gotického malířství, rudolfínského umění a barokní a rokokové malby se nachází v areálu Kláštera řádu premonstrátů na Strahově. V Křížové chodbě a ambitech kláštera se pořádají krátkodobé výstavy.

Strahovské nádvoří 1/132, 118 00 Praha 1-Strahov

20,-Kč

Španělská synagoga

Španělská synagoga je nejmladší synagogou pražského Židovského Města.Byla postavena roku 1868 jako chrám Spolku reformovaného kultu na místě Staré školy – nejstarší modlitebny ghetta z 12. století. Své jméno získala díky působivé vnitřní výzdobě v maurském stylu, inspirované slavnou španělskou Alhambrou. Autorem projektu byl architekt Josef Niklas a Jan Bělský, pozoruhodná vnitřní výzdoba byla provedena v letech 1882-83 firmou Antonín Baum a Bedřich Münzberger. V letech 1836-45 zde, ještě ve Staré škole, působil jako varhaník František Škroup, skladatel české národní hymny.

Vězeňská 1, 110 00 Staré Město

Vstup zdarma

Maiselovou synagogu

Maiselova synagoga byla postavena v letech 1590-92 na základě privilegia císaře Rudolfa II. Jejím zakladatelem byl primas pražského Židovského města Mordechaj Maisel. Na svou dobu neobvyklý trojlodní chrám v renesančním stylu zbudovali stavitel Juda Coref Herz a Josef Wahl. Roku 1689 synagoga při požáru ghetta vyhořela a následně byla několikrát přestavěna. Do současné novogotické podoby byla obnovena podle projektu prof. A. Grotta v letech 1893-1905.

Maiselova 10, 110 00 Praha 1

Vstup zdarma

Krokodýlí ZOO Praha

Jedná o sérii komentovaných krmení krokodýlů, spojených s audiovizuální přednáškou (hlavně fotografie a videa) o loveckých strategiích krokodýlů. PŘIHLAŠOVÁNÍ UZAVŘENO! Upozorňujeme, že je nutné svou návštěvu předem objednat na email: info@ledovamesta.cz.

Tusarova 1548/39, Praha 7 - Holešovice

90,-Kč

Ubytování

Katolický domov studujících

Podrobnější informace o tom, jak udělat rezervaci či jaké jsou podmínky naleznete zde.

Černá 1610/14, 110 00 Praha 1

Aktuální ceník zde.

Křesťanský domov mládeže u sv. Ludmily

Je možné ubytovat skupiny i nad 45 osob. Slevy pro děti do 10 let - 100,- Kč na lůžko a 20,- Kč na snídani.

Francouzská 585/1, Praha, Vinohrady

Dle ceníku na webových stránkách. Je možné se předem domluvit na zajištění snídaně.

Ubytovny Praha

Na webu naleznete ověřené ubytovny, kdy cena pokoje za noc se pohybuje od 93,-Kč./noc.

Celá Praha

Dle cen za jednotlivé pokoje

Klubovna 188. PS T. O. Bobříci

Jen pro organizované skupiny. Kapacita max. 10 osob. Je nutné se domluvit s vedoucím pionýrské skupiny panem Jiřím Bicanem na tel. níže nebo na bicanjir@gmail.com.

Saratovská 838/27, Praha 10

Zdarma

Stravování

Food Courty

Po celé Praze se nachází mnoho obchodních center - např. na stanicích metra Anděl či Náměstí republiky. Většinou v posledním patře se v obchodních centrech nachází tzv. Food Court, kde naleznete mnoho restaurací od fastdoodu až po ty "lepší" za rozumnou cenu.

Celá Praha

Dle menu

AliBaba Kebab

Nejlepší kebab v Praze? Jedině ten od AliBabi. Zaručujeme vám, že lepší kebab jste nikdy nejedli.

Na Poříčí 1918, Nové Město, 110 00 Praha

99,-Kč tortila, box, sendvič

Restaurace u Homra

Mají vaše děti rádi seriál Simpsonovi? Tak restaurace u Homera je ideálním místem pro jídlo právě pro ně.

Šumavská 20, Praha 2 - 120 00

Dle jídelního lístku

KFC

Tak jako McDonald's, tak i KFC najdete snad na každém rohu v Praze. A děti to co mají zakázané mají nejradši.

Celá Praha

Dle Menu. Doporučujeme využít aplikaci KFC, kde naleznete slevové kupóny.

McDonald’s

V Praze najdete McDonald's snad na každém rohu. Je to jistota rychlého a levného jídla.

Celá Praha

Dle Menu. Doporučujeme využít aplikace McDonald's, kde naleznete slevové kupóny.

Další program

Vycházky se strašidlem za strašidly

Hodinové vycházky se strašidelným průvodce a živými strašidly po cestě. Je nutná předchozí rezervace na pokladnicimp@gmail.com nebo 725 952 652.

PROGRAM

Pátek 4. 2. 2022
14:00 a 15:00 Za strašidly pražského podhradí (sraz v Muzeu strašidel, Mostecká 18
16:30 a 17:30 Tajuplné průchody Starého Města (sraz na Anenské náměstí)

Sobota 5. 2. 2022
10:00 a 11:00 Za starými pověstmi českými na Vyšehrad (sraz u Táborské brány)
14:00 a 15:00 Za strašidly předhradí (sraz u tramvaje 22 na Pohořelci)
16:30 a 17:30 Po stopách Golemových (sraz na Mariánském náměstí u Nové radnice)

Cena je 50Kč/osoba

Program Národní galerie v Praze

OSLAVY 226. VÝROČÍ ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI VLASTENECKÝCH PŘÁTEL UMĚNÍ – PŘEDCHŮDKYNĚ DNEŠNÍ NÁRODNÍ GALERIE PRAHA
SOBOTA 5. 2. A NEDĚLE 6. 2. 2022 vždy 10.00-18.00 hodin