Tábor

Poznejte město s husitskou minulostí

Vydejte se probádat Tábor z výšky i z hlubin podzemí, porozumět mu skrz jeho historii a zároveň si naplno užít jeho moderní stránku. Pojďte se s námi toulat labyrintem uliček, objevovat malebná zákoutí kontrastující se syrovostí hradeb – připomínkou husitské minulosti města. Dovolte nám seznámit vás s Táborem, s jeho památkami, přírodními krásami.

Kontaktní osoba

Partneři a záštity

Zájmové body

Housuv mlýn

Bude se jednat o komentované prohlídky filmové zbrojnice, na které se bude nutné předem nahlásit. Zbrojnice je totiž v období konání Ledového Tábora uzavřena.

Pod Holečkovými sady 383, 390 05, Tábor

Bude upřesněna

Jump Aréna Tábora

Největší parkour hala na Jihu Čech, plocha 1.200 m2. Plná atrakcí, které nikde jinde v regionu nenajdete. Skvělé místo pro aktivní výlety, intenzivní trénink a dětské oslavy narozenin. Dobrodružství si vybereš sám!

Soběslavská 3070, 390 05 Tábor

50% sleva na vstupném

Domov mládeže COP

Výhodná poloha v bezprostředním dosahu nákupního centra,MHD před budovou. Při ubytování větších skupin lze sjednat i večeře dle přání zákazníka a kalkulace

Angela Kančeva 2506, 390 02 Tábor

280 Kč/noc

Ubytovna Střední škola spojů a informatiky

V rámci vedlejší činnosti poskytujeme zájemcům ubytovací služby. V době školního vyučování nabízíme volnou ubytovací kapacitu přibližně 60 lůžek v třílůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. V době letních prázdnin pak kapacitu přibližně 100 lůžek.

Bydlinského 2474, 390 02 Tábor

1-2 noci/200 Kč

Střední škola obchodu, služeb a řemesel, jazyková škola Tábor

Domov mládeže Střední školy obchodu, služeb a řemesel, Tábor, Bydlinského 2474, je situován v areálu středních škol na Maredově vrchu. Budova je nově zrekonstruovaná, pokoje jsou třílůžkové, vždy dva mají společnou předsíň a sociální zařízení (WC, umyvadla, sprcha).

Bydlinského 2474, 390 02 Tábor

1-2 noci/200 Kč

Hotel Zimní stadion

Kompletně rekonstruované pokoje našeho hotelu ubytují až 40 hostů a poskytnou komfortní zázemí v blízkosti centra města Tábora včetně parkování a možnosti uložení např. jízdních kol. Od 10 hostů možnost snídaně po předchozí domluvě. V celém hotelu je možné se připojit k wi-fi síti.

Václava Soumara 2300, 390 03 Tábor

Restaurace U Drsů

V nabídce najdete tradiční česká jídla.

Varšavská 2708/2, 390 05, Tábor

McDonald’s Tábor

Doporučejeme využít aplikaci McDonald's

Soběslavská ulice, směr ČB

Dle menu

Jídelna Slovan

Otevřeno jen v pátek 🙂

9. května 693, 390 02, Tábor

Zážitková husitská krčma

Drsný středověk? Chá, ani náhodou. Historii bereme tak trochu s úsměvem. Nevylučujeme poučení, ale naším krédem je smích a zábava. Objednejte si pivko, vínko nebo medovinu a kosti? Odhoďte psům! Ti jsou totiž vítáni. A bude-li krčmářka trochu lemra, zkraťte si čekání metáním sekerou nebo se vyfoťte ve zbroji.

Pod Holečkovými sady 383, 390 01, Tábor

Natural Tábor

Restaurace je situována ve Staré centrální části města Tábor. Jídla jsou vegetariánská nebo veganská. Připravují také některé jídla bez lepku

Střelnická II. 229, 390 01 Tábor

Restaurace Beseda

Školní Restaurace Beseda Vás zve k posezení do podniku s dlouholetou tradicí v historickém domě U Lichviců z počátku 15. století. Těšit se můžete na kulinářské zážitky v samotném centru historického města Tábora.

Žižkovské náměstí 5, 390 01, Tábor